Nauczyciele

W Joga Centrum Olsztyn o prawidłową i bezpieczną praktykę uczestników zajęć dbają wykwalifikowane instruktorki:

Joanna Gryguć-Kołodziejska

Joanna Gryguć – Kołodziejska

Współzałożycielka Joga Centrum dyplomowana w stopniu Level 1 i certyfikowana nauczycielka jogi w przekazie B.K.S. Iyengara z 15 letnią praktyką własną i 4 letnim stażem nauczania.

W 2008 roku przebywała w aśramie Omkarananda Patanjala Yoga Kendra w Rishikeshu u podnóża Himalajów w Indiach, gdzie uczyła się jogi od Ushy Devi oraz w aśramie Swami Dayananda poznając dodatkowo filozofię jogi i sanskryt. Uczestniczka licznych warsztatów, ogólnopolskich konwencji prowadzonych przez najbardziej doświadczonych nauczycieli w Polsce i na świecie tj. Konrad Kocot, Lois Steinberg, Christiano Pisano.
”Praktyka jogi jest dla mnie wielką wartością, dzięki której osiągam wewnętrzną harmonię, spełnienie i szczęście. Uczenie innych traktuje jako pokazywanie drogi do bardziej świadomego, zdrowego fizycznie i emocjonalnie życia.”

Prywatnie mama Antka, pasjonatka książek, niszowego kina oraz podróży z plecakiem po Azji.

Karina Trybulska

Karina Trybulska

Współzałożycielka Joga Centrum nauczycielka jogi metodą B.K.S. Iyengara z 13 letnią praktyką własną i 2 letnim stażem nauczania.

Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w Iyengar Yoga Institute w południowym Londynie, gdzie szkoliła się pod czujnym okiem Glenys Shepherd. Ukończyła 3 letni kurs nauczycielski u Katarzyny Pilorz, obecnie w trakcie intensywnego szkolenia mentorskiego pod okiem Iwony Gajko.

„Praktyka jogi jest moją pasją, a także sposobem na zdrowe i świadome życie. Daje mi ogromną radość, pozwala odnaleźć harmonię, wewnętrzny spokój i siłę.”
Prywatnie mama Julka i zapalona podróżniczka.

Karina Trybulska
Joanna Gryguć-Kołodziejska

Anjalika Bose Weber

Nauczycielka vinjasy a także mantr i medytacji.

Urodzona w Indiach Anjalika stanęła na macie pierwszy raz w wieku 7 lat na zajęciach w szkole i od tamtej pory regularnie praktykuje i uczy. Przez ostatnie 9 lat prowadziła duży ośrodek jogi na Goa w Indiach, gdzie oferowała autorski program Yoga & Detox a także regularne klasy Vinyasa Jogi i Pranayamy.

Z wykształcenia magister architektury i projektowania, w 2009 roku zrezygnowała z kariery i zajęła się zgłębianiem jogi i jej wpływu na ludzkie życie. Posiadaczka certyfikatu nauczycielskiego TTC 200 hrs Yoga Alliance. Interesuje się zdrowym żywieniem, leczeniem energią, muzyką, śpiewem i sztuką.

Małgorzata Ostropolska

Małgorzata Ostropolska

Nauczycielka jogi integralnej oraz jogi dla dzieci, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, logopeda, neurologopeda, instruktorka szkoły rodzenia, metody oddechowej Butejki i jogi dla dzieci.

Przygodę z jogą, medytacją i pranajamą rozpoczęła 8 lat temu. Ceni każdą formę zajęć ruchowych, narty, jazdę na rowerze, rolkach, pływanie, morsowanie. Jednak to mata stała się miejscem, na które najchętniej wraca.

Poza pracą zawodową, prowadzi zajęcia ruchowo-relaksacyjne w przedszkolu dla dzieci z autyzmem. Miłośniczka kultury hinduskiej, kuchni wegańskiej, ajurwedy, zdrowego stylu życia, kolorów i zwierząt. Prywatnie mama również zjogowanej córki.

Małgorzata Ostropolska
Joanna Gryguć-Kołodziejska

Anna Ostrowska

Nauczycielka jogi dla dzieci i młodzieży, Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener Regulacji Emocji Dziecka.

Prowadzę mobilną szkołę jogi dla dzieci na terenie Olsztyna i okolic. Współpracuję z placówkami przedszkolnymi, szkolnymi, centrami sportu i kultury. Każdego dnia wprowadzam dzieci w świat jogi, ucząc ich świadomego oddechu, ćwiczeń uważności oraz pokazując świat oparty na zaufaniu i wdzięczności.

W wolnym czasie praktykuję jogę, podróżuję, robię zdjęcia, czytam książki, rozwijam się na polu osobistym i zawodowym. Ponadto uwielbiam górskie wycieczki oraz aktywny tryb życia oparty na kontakcie z przyrodą.