Wydarzenia

„Głowa do góry” – warsztat jogi podnoszący pozytywną energię z Iwoną Gajko

„Głowa do góry” – warsztat jogi podnoszący pozytywną energię z Iwoną Gajko

Czas w jaki wchodzimy, czyli jesień i zima, często przynosi smutek, rozdrażnienie, melancholię i zły nastrój. To ma związek z brakiem słońca, krótkimi dniami i szarymi porankami. Smutek wynika również z wielu innych sytuacji w naszym życiu. Jak sobie z tym poradzić?
Na przykład praktykując jogę, ale w odpowiedni sposób:) Tym właśnie tematem zajmiemy się na warsztacie.
Warsztat obejmować będzie różne grupy asan, które zostaną poprowadzone w taki sposób aby podnieść wewnętrzną energię, rozbudzić optymizm, nadać chęć do działania, rozbudzić wewnętrzne zainteresowanie, podnieść na duchu tych co zmagają się (z jesiennym ale i nie tylko) smutkiem.

Od podstawy do szczytu – wygięcia z Martą Zwolińską

Od podstawy do szczytu – wygięcia z Martą Zwolińską

„Od podstawy do szczytu” – to warsztat skierowany do każdego, a w szczególności do osób mających podstawy w jodze metodą Iyengara. Na warsztacie skoncentrujemy się na pracy kręgosłupa oraz oddechu w wygięciach do tyłu. Świadomość każdego odcinka kręgosłupa i tworzenie przestrzeni pomiędzy stawami są kluczowe dla ustawienia i praktyki bez bólu. Mięśnie pleców mogą być zarówno pomocne i dające stabilność, jak i zaciskające, a nawet blokujące ruch. Naszym zadaniem jest poszukiwanie równomiernego wydłużenia oraz zintegrowanie rozluźnienia i wzmocnienia w trakcie trwania asany tak, aby pojawił się spokój wypełniający ciało i umysł, który otwiera dostęp do intensywnych wygięć.

Marcowa intensywna sesja jogi

Marcowa intensywna sesja jogi

Zapraszamy na pogłębioną praktykę jogi, którą poprowadzi dla Was Asia.
Warsztat przewiduje trzy godziny praktyki i jest skierowany do osób początkujących
i średniozaawansowanych.
Zgłębimy pozycje i ich różne warianty a zakończymy krótka sesją pranayamy.
Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zrobić w praktyce krok do przodu.

Warsztat jogi Iyengara z Konradem Kocotem

Warsztat jogi Iyengara z Konradem Kocotem

Konrad Kocot – Absolwent Indianistyki UJ. Praktykuje jogę od ok. 30 lat, a naucza od 25. Jest jednym z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi metoda Iyengara w Polsce. Obecny stopień Intermediate Senior III.
„W swojej praktyce i nauczaniu zaczynam od tego 'co fizyczne’ – równowagi, symetrii, precyzji – co pomaga lepiej funkcjonować tu i teraz.